Uroki sylwestra na nartach

Sylwester na nartachJeśli myślimy o sylwestrze spędzanym poza domem, jego planowanie powinno być rozpoczęte z odpowiednim wyprzedzeniem. O rezerwacji miejsc noclegowych warto myśleć już na początku grudnia, okazuje się bowiem, że systematycznie rośnie liczba tych naszych rodaków, którzy preferują aktywny wypoczynek i dla których nie do pomyślenia jest sytuacja, w której sylwester byłby spędzany w domowym zaciszu. Jeśli za rezerwację zabierzemy się zbyt późno, może się okazać, że trudno już o miejsca atrakcyjne i zasługujące na uwagę. Liczba atrakcyjnych propozycji wyjazdowych rośnie z roku na rok, jeśli więc lubimy aktywność, nie boimy się sportu w jego amatorskim wydaniu i marzymy o powitaniu nowego roku na świeżym powietrzu, sylwester na śniegu jest idealnym rozwiązaniem.

Zainteresowanie tego rodzaju opcją jest zresztą z roku na rok coraz większe, a właściciele hoteli i pensjonatów w górskich kurortach prześcigają się w pomysłowości wówczas, gdy chcą przekonać gości o zaletach, z jakimi wiąże się złożenie im wizyty. Sylwester na nartach wydaje się w tym kontekście szczególnie wartościowy, jeśli bowiem jest on zorganizowany z pewną starannością, staje się czymś więcej niż tylko kolejną imprezą podobną do dziesiątek sylwester na stokuinnych. Istnieje zresztą przynajmniej kilka sposobów na aktywne wykorzystanie ostatnich godzin starego roku. Stoki, które nie posiadają sztucznego oświetlenia czynne są w sylwestra do późnych godzin popołudniowych, najlepsza zabawa ma jednak miejsce tam, gdzie narciarzom można oświetlić pokonywaną przez nich trasę.

Stoki takie zazwyczaj otwarte są niemal do białego rana, a na narciarzy czeka przynajmniej kilka atrakcji. Ogromną popularnością cieszą się tak zwane białe dyskoteki przekonujące, że tańczyć można bezpośrednio na śniegu, uczestniczyć można jednak również w wyścigach, zjazdach z pochodniami, zjazdach snowboardowych, a nawet w góralskim ognisku. Pamiętajmy jedynie o tym, aby na stoku nie pojawiać się pod wpływem alkoholu i nie spożywać go w czasie zabawy, odpowiadamy bowiem nie tylko za własne bezpieczeństwo, ale i za bezpieczeństwo innych uczestników imprezy.

Powiązane artykuły

Kontakt

Telefon: 52 520 32 41

Email: kontakt@odkryjbieszczady.pl

Dworek arkadia - Wesela W Lublinie

Jak spędzić sylwestra?

Jest wiele ciekawych sposobów na spędzenie sylwestra, jednak w ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się wyjazdy w góry. To nic dziwnego, gdyż w ostatnich latach obserwujemy zwiększające się zainteresowanie jazdą na nartach oraz snowboardzie.

Jaką kreacje wybrać na bal sylwestrowy?

O ile u Panów nie stanowi to raczej problem to u Pań sprawa jest już nieco skomplikowana. Mamy nadzieję, iż nasze artykuły okażą się pomocne w wyborze odpowiedniej kreacji.

Apartamenty na sylwestra

Jeżeli poszukujesz komfortowych apartamentów na czas sylwestra to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy wygodne pokoje w atrakcyjnych cenach w centrum Szczawnicy.

Wiele atrakcji

Szczawnica to piękna miejscowość, otoczona łagodnym pasmem górskich szczytów. W lecie wypoczną tu amatorzy górskich wędrówek, z kolei zimą swoje umiejętności mogą sprawdzić narciarze szusując na trasach narciarskich Palenicy.