Na co zwracać uwagę planując sylwester w górach?

sylwesterNiewiele osób analizuje propozycje sylwestrowe dzień po Bożym Narodzeniu. Mówimy o jednej z najbardziej szalonych nocy w roku, trudno dziwić się więc, że z dużym wyprzedzeniem zastanawiamy się nad tym, jak ją spędzić. Do niedawna wśród propozycji branych przez nas pod uwagę były przede wszystkim prywatki w mniej lub bardziej kameralnym gronie oraz wystawne bale. I dziś nie ukrywamy, że są to kuszące propozycje, nie mniej interesujące wydają się nam jednak imprezy wyjazdowe. Sylwester w plenerze kusi między innymi właśnie dlatego, że jest tak nietypową propozycją, gdy zaś zastanawiamy się nad tym, w jakim otoczeniu chcemy go spędzić, nie zaskakuje nas to, że na liście miejsc wartych odwiedzenia prym wiodą góry.

górski sylwesterNiezapomniany sylwester wśród najpiękniejszych krajobrazów jest propozycją, która spotyka się z coraz bardziej życzliwym przyjęciem, nie oznacza to jednak, że musi być to wyprawa kosztowna. Przeciwnie, ciągle jeszcze możemy mówić o sylwestrze za nieduże pieniądze, choć istotne znaczenie ma w takim przypadku umiejętność jego wcześniejszego zaplanowania. Najważniejszym zadaniem wydaje się znalezienie miejsca noclegowego satysfakcjonującego nas tak z uwagi na swoją cenę, jak i wachlarz oferowanych nam atrakcji. Tu możliwości jest zresztą co najmniej kilka, górskie kurorty potrafią bowiem zabiegać o swoich gości. Możemy zdecydować się na sylwestra np w Zakopanem, jednak musim się liczyć z tym, że wtedy ceny są tam najwyższe. Na pierwszy plan wysuwają się schroniska turystyczne, korzystając z ich usług możemy bowiem mieć pewność, że nie będziemy wydawać dużych pieniędzy. Niestety, schroniska mają też swoje wady, ich pracownicy ograniczają się bowiem do zaspokajania jedynie podstawowych potrzeb gości. Nieco inaczej przestawia się sytuacja wówczas, gdy zdecydujemy się na nocleg w pensjonacie, na najbardziej wymagających gości czekają zaś hotele z luksusowymi wnętrzami i profesjonalną obsługą.

Powiązane artykuły

Kontakt

Telefon: 52 520 32 41

Email: kontakt@odkryjbieszczady.pl

Dworek arkadia - Wesela W Lublinie

Jak spędzić sylwestra?

Jest wiele ciekawych sposobów na spędzenie sylwestra, jednak w ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się wyjazdy w góry. To nic dziwnego, gdyż w ostatnich latach obserwujemy zwiększające się zainteresowanie jazdą na nartach oraz snowboardzie.

Jaką kreacje wybrać na bal sylwestrowy?

O ile u Panów nie stanowi to raczej problem to u Pań sprawa jest już nieco skomplikowana. Mamy nadzieję, iż nasze artykuły okażą się pomocne w wyborze odpowiedniej kreacji.

Apartamenty na sylwestra

Jeżeli poszukujesz komfortowych apartamentów na czas sylwestra to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy wygodne pokoje w atrakcyjnych cenach w centrum Szczawnicy.

Wiele atrakcji

Szczawnica to piękna miejscowość, otoczona łagodnym pasmem górskich szczytów. W lecie wypoczną tu amatorzy górskich wędrówek, z kolei zimą swoje umiejętności mogą sprawdzić narciarze szusując na trasach narciarskich Palenicy.