Jak znaleźć idealną sylwestrową kreację?

kreacja sylwestrowaNie brakuje osób czekających na bal sylwestrowy przez cały rok, naturalne wydaje się więc i to, że nieustannie martwimy się, czy uda się nam uczestniczyć w imprezie naprawdę wyjątkowej. Ta kojarzy się nam nie tylko z pięknie ozdobioną salą, smacznym jedzeniem, szampanem i szaleństwem na parkiecie, ale również z imponującą kreacją, w której każda kobieta będzie czuła się wyjątkowo. Niestety, czym innym są marzenia, a czym innym ich realizacja, warto więc zadać sobie pytanie o to, na co zwracać uwagę wybierając strój idealny na sylwestrowy bal.

Znawcy tematu przypominają o dużym znaczeniu, jakie ma właściwie dopasowany materiał, kluczowe znaczenie wydaje się mieć przy tym to, aby nie był on podatny na zagniecenia. Suknie sylwestrowe najczęściej wykonane są z kaszmiru, jedwabiu i atłasu, choć ciągle w modzie jest również satyna i tafta. Owszem, nie są to materiały tanie, trudno jednak polemizować z osobami, które uważają, że jest to naprawdę przemyślana inwestycja. Gdy dopasowałyśmy już materiał do naszych potrzeb, powinnyśmy zastanowić się zarówno nad długością, jak i fasonem sukienki. Jeśli chodzi o zgodność kreacji z modą, nie mamy poważniejszych powodów do obaw, projektanci są bowiem ostatnio dość liberalni.

sukienki na sylwestraModne są zarówno suknie w wersji mini, jak i te, które ciągną się po ziemi, powodzeniem cieszą się przy tym nie tylko klasyczne suknie z falbanami, ale i nowoczesne projekty z asymetrycznym dołem. Sytuacja wydaje się bardziej skomplikowana wówczas, gdy zależy nam na dobraniu idealnego fasonu, powinien on bowiem nie tylko podkreślać nasze zalety, ale również tuszować wady. Pamiętajmy zatem, że wersja mini jest rozwiązaniem dla kobiet o długich i szczupłych nogach, na odrobinę frywolności możemy sobie jednak pozwolić i w przypadku długiej sukni dbając o to, aby posiadała ona seksowne rozcięcie. Ciekawym pomysłem może być też suknia bez ramiączek podkreślająca nasze zgrabne ramiona oraz suknia z długim i wąskim dekoltem wydłużająca zbyt krótką szyję.

Nie zaszkodzi również, jeśli zastanowimy się nad tym, jaki kolor powinna mieć nasza kreacja. I w tym przypadku nie mamy zresztą powodów do zmartwień. Okazuje się, że wytyczne projektantów nie mają w tym przypadku tak dużego znaczenia, jak nasze własne upodobania, jeśli więc kolor nam odpowiada, nie musimy zastanawiać się nad tym, czy jest modny. Nic nie stoi na przeszkodzie i temu, aby skorzystać z błyszczącej sukni z cekinami, noc sylwestrowa jest bowiem tą, w czasie której możemy lśnić do woli. Bez względu na to, na jaką sukienkę się zdecydujemy, pamiętajmy o tym, że strój sylwestrowy powinien być maksymalnie wygodny. W czasie długiej nocy nie będziemy przecież kurczowo trzymały się krzesła, suknia nie powinna więc stanowić dla nas żadnego obciążenia.

Powiązane artykuły

Kontakt

Telefon: 52 520 32 41

Email: kontakt@odkryjbieszczady.pl

Dworek arkadia - Wesela W Lublinie

Jak spędzić sylwestra?

Jest wiele ciekawych sposobów na spędzenie sylwestra, jednak w ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się wyjazdy w góry. To nic dziwnego, gdyż w ostatnich latach obserwujemy zwiększające się zainteresowanie jazdą na nartach oraz snowboardzie.

Jaką kreacje wybrać na bal sylwestrowy?

O ile u Panów nie stanowi to raczej problem to u Pań sprawa jest już nieco skomplikowana. Mamy nadzieję, iż nasze artykuły okażą się pomocne w wyborze odpowiedniej kreacji.

Apartamenty na sylwestra

Jeżeli poszukujesz komfortowych apartamentów na czas sylwestra to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy wygodne pokoje w atrakcyjnych cenach w centrum Szczawnicy.

Wiele atrakcji

Szczawnica to piękna miejscowość, otoczona łagodnym pasmem górskich szczytów. W lecie wypoczną tu amatorzy górskich wędrówek, z kolei zimą swoje umiejętności mogą sprawdzić narciarze szusując na trasach narciarskich Palenicy.