Co robić w sylwestra w górach?

górski sylwesterNoc sylwestrowa jest jednym z tych wydarzeń, które staramy się planować z dużym wyprzedzeniem. Każdy z nas ma nieco inne wyobrażenie dotyczące tego, jak powinna wyglądać niezapomniana impreza, nie można jednak nie zgodzić się z tym, że przygotowania do niej niemal zawsze są podobne. Odwiedzamy salony urody, przypominamy sobie o cudownych dietach, z pewnym żalem rezygnujemy z kolejnej porcji ulubionej świątecznej potrawy, a wszystko robimy po to, aby w czasie jednego wieczoru olśniewać swoim wyglądem. Choć jednak nasze przygotowania nie zmieniają się od lat, okazuje się, że sam sposób spędzania wyjątkowej nocy ulega pewnym przeobrażeniom. Coraz częściej rezygnujemy ze zwyczajowego luksusu wybierając inną formę spędzania sylwestra.

Nie wahamy się przed opuszczeniem domu, a wybierając punkt docelowy coraz częściej skłaniamy się ku górom. Trudno się temu dziwić, choć bowiem góry są piękne bez względu na porę roku, nie da się ukryć, że właśnie zimą prezentują się najbardziej wyjątkowo. Co ciekawe, potrafią w tym samym czasie budzić strach, szacunek i zachwyt, nie dziwi więc to, że oferty spędzenia sylwestra w polskich górach cieszą się rosnącym zainteresowaniem nie tylko ze strony naszych rodaków. Nie można zresztą narzekać nie tylko na ich liczbę, ale i na zróżnicowanie, okazuje się bowiem, że w górskim kurorcie można spędzać sylwester na wiele sposobów. Jeśli zależy sylwester w górachnam na imprezie w mniej lub bardziej klasycznej formie, z muzyką i parkietem, na którym można tańczyć do świtu, nasze marzenia są w stanie spędzić nie tylko schroniska, hotele i pensjonaty, ale także niemal każda karczma. Za każdym razem mamy przy tym pewność, że zaproponowana nam impreza będzie wyjątkowa, przez cały czas będzie nam bowiem towarzyszył nietypowy, piękny krajobraz.

Osoby, które uważają, że prezentowany sposób jest zbyt konwencjonalny, również nie mają powodów do narzekania, ciekawą alternatywą może bowiem okazać się dla nich sylwester na stoku. W ostatni dzień roku nawet stoki pozbawione sztucznego oświetlenia czekają na narciarzy i snowboardzistów do późnych godzin popołudniowych, a na tych, na których oświetlenie zostało zainstalowane, zabawa może trwać do białego rana. Niekonwencjonalny sylwester nie musi przy tym kojarzyć się wcale z szusowaniem na nartach. Wiele pensjonatów i hoteli organizuje również kuligi, a szybka jazda ośnieżonymi wąskimi drogami jest jednym z tych wspomnień, które towarzyszą nam przez całe życie.

Powiązane artykuły

Kontakt

Telefon: 52 520 32 41

Email: kontakt@odkryjbieszczady.pl

Dworek arkadia - Wesela W Lublinie

Jak spędzić sylwestra?

Jest wiele ciekawych sposobów na spędzenie sylwestra, jednak w ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się wyjazdy w góry. To nic dziwnego, gdyż w ostatnich latach obserwujemy zwiększające się zainteresowanie jazdą na nartach oraz snowboardzie.

Jaką kreacje wybrać na bal sylwestrowy?

O ile u Panów nie stanowi to raczej problem to u Pań sprawa jest już nieco skomplikowana. Mamy nadzieję, iż nasze artykuły okażą się pomocne w wyborze odpowiedniej kreacji.

Apartamenty na sylwestra

Jeżeli poszukujesz komfortowych apartamentów na czas sylwestra to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy wygodne pokoje w atrakcyjnych cenach w centrum Szczawnicy.

Wiele atrakcji

Szczawnica to piękna miejscowość, otoczona łagodnym pasmem górskich szczytów. W lecie wypoczną tu amatorzy górskich wędrówek, z kolei zimą swoje umiejętności mogą sprawdzić narciarze szusując na trasach narciarskich Palenicy.