Jeśli sylwester, to tylko w Szczawnicy

Sylwester w SzczawnicyO zakończeniu roku jako o dacie szczególnej mówi niemal każdy z nas. Trudno zatem dziwić się, że zdecydowana większość myśli o tym, jak spędzić sylwestra jeszcze na długo przed końcem grudnia. W tym szczególnym dniu zależy nam przede wszystkim na dobrej zabawie, myślimy jednak i o tym, jakie wysiłki powinny być przez nas podejmowane, jeśli impreza sylwestrowa ma okazać się szczególną. Nie dziwi więc i to, że coraz większa grupa naszych rodaków rezygnuje z pobytu w domu zastanawiając się przede wszystkim nad zaletami sylwestra na wyjeździe. Możliwości jest wiele, gdybyśmy jednak próbowali odpowiedzieć na pytanie o to, co cieszy się największą popularnością, z pewnością zwrócilibyśmy uwagę przede wszystkim na górskie miejscowości turystyczne.

Wśród nich na szczególne uznanie zasługuje Szczawnica i nie powinno dziwić nas to, że sylwester w tym mieście zyskał już sobie miano kultowego. Ceny noclegów na przełomie grudnia i stycznia wcale nie są niskie, gościom wydaje się to jednak nie przeszkadzać. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że mogą przebierać w ofertach, niezapomniane imprezy organizują bowiem nie tylko hotele i pensjonaty, ale również restauracje, puby i kluby. Miejsce warto zarezerwować z wyprzedzeniem, tylko od nas zależy jednak to, czy zdecydujemy się na tradycyjną imprezę z góralską muzyką, dyskotekę w nowoczesnym stylu, czy też na zabawę na narciarskim stoku z białą dyskoteką bezpośrednio na śniegu.

Powiązane artykuły

Kontakt

Telefon: 52 520 32 41

Email: kontakt@odkryjbieszczady.pl

Dworek arkadia - Wesela W Lublinie

Jak spędzić sylwestra?

Jest wiele ciekawych sposobów na spędzenie sylwestra, jednak w ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się wyjazdy w góry. To nic dziwnego, gdyż w ostatnich latach obserwujemy zwiększające się zainteresowanie jazdą na nartach oraz snowboardzie.

Jaką kreacje wybrać na bal sylwestrowy?

O ile u Panów nie stanowi to raczej problem to u Pań sprawa jest już nieco skomplikowana. Mamy nadzieję, iż nasze artykuły okażą się pomocne w wyborze odpowiedniej kreacji.

Apartamenty na sylwestra

Jeżeli poszukujesz komfortowych apartamentów na czas sylwestra to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy wygodne pokoje w atrakcyjnych cenach w centrum Szczawnicy.

Wiele atrakcji

Szczawnica to piękna miejscowość, otoczona łagodnym pasmem górskich szczytów. W lecie wypoczną tu amatorzy górskich wędrówek, z kolei zimą swoje umiejętności mogą sprawdzić narciarze szusując na trasach narciarskich Palenicy.