Najlepszy produkt turystyczny 2017 – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji Konkursu.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczyna się XV edycja Konkursu, który co roku wyłania najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne.

 

Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach:

Certyfikat dla produktów turystycznych (Kapituła konkursu przyznaje do 10 certyfikatów rocznie);

Certyfikat Internautów (przyznawany jednemu produktowi turystycznemu wyłonionemu w ogólnopolskim głosowaniu internetowym);

Złoty Certyfikat (Kapituła konkursu wyłania jednego laureata w danym roku wśród nagrodzonych Certyfikatem POT w ubiegłych latach).

 

Zgodnie z regulaminem konkursu w ramach nagród wyróżnieni Certyfikatem będą włączeni w ogólnopolskie wybrane działania promocyjne Polskiej Organizacji Turystycznej oraz działania Zagranicznych Ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej, będą mieli również prawo posługiwać się logo Certyfikatu POT 2017 we własnych materiałach promocyjnych. Natomiast nagrodą główną dla laureata wyróżnionego Złotym Certyfikatem jest kampania promocyjna POT o wartości 100 000 zł.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu ujętymi w regulaminie dostępnym tutaj:

Regulamin konkursu

 

Zgłoszenia produktów turystycznych województwa podkarpackiego przyjmuje:

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna

ul. Grunwaldzka 2

35-068 Rzeszów

e-mail konkurs@podkarpackie.travel

za pośrednictwem aplikacji konkursowej: bezpośrednie łącze do aplikacji
 

Do dnia 15 września 2017r. trwa nabór zgłoszeń produktów turystycznych (funkcjonujące na rynku nie krócej niż dwa lata obiekt, obszar, szlak, pakiet lub wydarzenie cykliczne).

 

PROT do dnia 6 października 2017r. może zgłosić do etapu ogólnopolskiego maksymalnie 3 produkty w konkursie o Certyfikat POT oraz 1 produkt w konkursie o Złoty Certyfikat POT. Zapraszamy do udziału w konkursie.

 

Etap ogólnopolski: 6-27 października 2017r.

Gala wręczania Certyfikatów: 24 listopada 2017r. w Warszawie.

 

Patronat medialny

 

Podobne