Bieszczady z dzieckiem aktywnie

Jeśli chcecie pokazać dzieciom, co to przygoda, przyjedźcie w Bieszczady. Znajdziecie tu niezliczoną liczbę tras nadających się na pierwszą wyprawę z najmłodszymi, niezależnie od tego, czy będą wędrować na własnych nogach, czy jeszcze w nosidle.

PODKARPACKIE - PRZESTRZEŃ WOLNEGO CZASU

Zapraszamy na niezwykłą podróż po województwie podkarpackim. Zabierzemy Was w najpiękniejsze zakątki naszego regionu, pokażemy różne sposoby spędzania wolnego czasu, podpowiemy, gdzie szukać smacznej, tradycyjnej kuchni.

PODKARPACKIE ZIMĄ

Zimowe Podkarpackie staje się pełne wyzwań i jednocześnie – refleksyjne. Znajdziecie tu miejsca, które w te chłodne tygodnie oferują jedyne w swoim rodzaju atrakcje.

UNESCO W PODKARPACKIEM

Logo UNESCO znają turyści z całego świata. Nic dziwnego. Tym niepozornym symbolem, oznacza się dobra ważne dla całej ludzkości, niosące wyjątkową wartość, przekraczającą granice narodowe. Na mapie Podkarpacia znajdziemy aż sześć takich obiektów.

TOP 10 prezentów z Podkarpacia

Szukasz pomysłu na sympatyczny podarek dla kogoś bliskiego lub znajomego, który jednocześnie będzie miłą pamiątką z Podkarpackiego? Oto garść inspiracji.

Aktualności i wydarzenia

Dodano: 21.03.2018

KONKURS FOTOGRAFICZNY – Podkarpackie Ulubione – Wiosną!

Ruszamy z wiosenną edycją konkursu fotograficznego „Podkarpackie ulubione – cztery pory roku”!

... czytaj więcej
Dodano: 08.03.2018

Konkurs PODKARPACKIE ULUBIONE – cztery pory roku – ZIMA – rozstrzygnięty!

Znamy już laureatów konkursu „Podkarpackie ulubione – cztery pory roku – ZIMA” organiz... czytaj więcej

Dodano: 21.03.2018

Szlak Historycznych Receptur otwarty

W pierwszy dzień wiosny Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna uroczyście otworzyła Szlak Historycznych Recep... czytaj więcej

Marzec 2018
PnWtŚrCzPtSoN
 
 
 
1
2
5
7
12
14
20
25
26
27
28
29
30
31
 
Najbliższe wydarzenia

Śledź nasz instagram

Nasi partnerzy