Bieszczady z dzieckiem aktywnie

Jeśli chcecie pokazać dzieciom, co to przygoda, przyjedźcie w Bieszczady. Znajdziecie tu niezliczoną liczbę tras nadających się na pierwszą wyprawę z najmłodszymi, niezależnie od tego, czy będą wędrować na własnych nogach, czy jeszcze w nosidle.

PODKARPACKIE - PRZESTRZEŃ WOLNEGO CZASU

Zapraszamy na niezwykłą podróż po województwie podkarpackim. Zabierzemy Was w najpiękniejsze zakątki naszego regionu, pokażemy różne sposoby spędzania wolnego czasu, podpowiemy, gdzie szukać smacznej, tradycyjnej kuchni.

PODKARPACKIE ZIMĄ

Zimowe Podkarpackie staje się pełne wyzwań i jednocześnie – refleksyjne. Znajdziecie tu miejsca, które w te chłodne tygodnie oferują jedyne w swoim rodzaju atrakcje.

UNESCO W PODKARPACKIEM

Logo UNESCO znają turyści z całego świata. Nic dziwnego. Tym niepozornym symbolem, oznacza się dobra ważne dla całej ludzkości, niosące wyjątkową wartość, przekraczającą granice narodowe. Na mapie Podkarpacia znajdziemy aż sześć takich obiektów.

TOP 10 prezentów z Podkarpacia

Szukasz pomysłu na sympatyczny podarek dla kogoś bliskiego lub znajomego, który jednocześnie będzie miłą pamiątką z Podkarpackiego? Oto garść inspiracji.

Aktualności i wydarzenia

Dodano: 29.01.2018

Spacer po obiektach UNESCO na Podkarpaciu bez wychodzenia z domu

Urokliwe destynacje dostępne w każdej chwili on-line w świetnej jakości obrazu.
 

czytaj więcej
Dodano: 01.05.2017

Realizacja mikroprojektu „Szlak Historycznych Receptur”

Mikroprojekt „Szlak Historycznych Receptur” realizowany jest od 1 maja 2017 r. do 30 kwietnia 2018 r... czytaj więcej

Dodano: 18.12.2017

KONKURS FOTOGRAFICZNY – Podkarpackie Ulubione – Zimą!

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Podkarpackie Ulubione”. Zimowe wydanie konkursu organizujemy we wsp&oacu... czytaj więcej

Śledź nasz instagram

Nasi partnerzy