Bieszczady z dzieckiem aktywnie

Jeśli chcecie pokazać dzieciom, co to przygoda, przyjedźcie w Bieszczady. Znajdziecie tu niezliczoną liczbę tras nadających się na pierwszą wyprawę z najmłodszymi, niezależnie od tego, czy będą wędrować na własnych nogach, czy jeszcze w nosidle.

PODKARPACKIE - PRZESTRZEŃ WOLNEGO CZASU

Zapraszamy na niezwykłą podróż po województwie podkarpackim. Zabierzemy Was w najpiękniejsze zakątki naszego regionu, pokażemy różne sposoby spędzania wolnego czasu, podpowiemy, gdzie szukać smacznej, tradycyjnej kuchni.

PODKARPACKIE ZIMĄ

Zimowe Podkarpackie staje się pełne wyzwań i jednocześnie – refleksyjne. Znajdziecie tu miejsca, które w te chłodne tygodnie oferują jedyne w swoim rodzaju atrakcje.

UNESCO W PODKARPACKIEM

Logo UNESCO znają turyści z całego świata. Nic dziwnego. Tym niepozornym symbolem, oznacza się dobra ważne dla całej ludzkości, niosące wyjątkową wartość, przekraczającą granice narodowe. Na mapie Podkarpacia znajdziemy aż sześć takich obiektów.

TOP 10 prezentów z Podkarpacia

Okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskich, zobacz czym może zainspirować Podkarpacie.

Aktualności i wydarzenia

Dodano: 01.05.2017

Realizacja mikroprojektu „Szlak Historycznych Receptur”

Mikroprojekt „Szlak Historycznych Receptur” realizowany jest od 1 maja 2017 r. do 30 kwietnia 2018 r... czytaj więcej

Dodano: 18.12.2017

KONKURS FOTOGRAFICZNY – Podkarpackie Ulubione – Zimą!

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Podkarpackie Ulubione”. Zimowe wydanie konkursu organizujemy we wsp&oacu... czytaj więcej

Dodano: 23.01.2018

Stoki narciarskie. Sezon 2017/2018

Gdy ktoś raz włożył narty, wie że serce nie pozwala zapomnieć. Podkarpackie wyciągi narciarskie, gdy tylko warunki po... czytaj więcej

Styczeń 2018
PnWtŚrCzPtSoN
1
2
4
8
9
10
17
22
30
31
 
 
 
 
Najbliższe wydarzenia

Śledź nasz instagram

Nasi partnerzy